Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

Power Media S.A.
Kraków
praca stacjonarna
2674 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: SMM/KRK/MA

Dla naszego Klienta z Krakowa – bardzo znanej, międzynarodowej, prestiżowej korporacji poszukujemy Specjalisty na stanowisko Scrum Master.
Nadrzędnym obowiązkiem będzie prowadzenie maksymalnie dwóch zespołów scrumowych celem efektywnego zrealizowania założonych planów.
Dla osósb spoza Małopolski - fundusz relokacyjny.

Zadania na stanowisku:

  • praca nad kreowaniem nowego produktu
  • wdrażanie, a także prowadzenie ciągłej poprawy praktyk Agile
  • koordynowanie pracy zespołów w ramach w ramach Scaled Agile Framework
  • praca nad ciągłą poprawą produktywności i samodzielności zespołów
  • odpowiedzialność za sprawny przebieg procesów metodyki Scrum

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w roli Scrum Mastera
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub zbliżonym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Pasja i zaangażowanie w odniesieniu do metodyk zwinnych - szczególnie Agile i Scrum

Mile widziane:

  • Poprzednio zajmowane stanowiska związane bezpośrednio z wytwarzaniem oprogramowania  (development, testy)

Klient oferuje między innymi:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę (nie outsorcing) w oparciu o Umowę o Pracę
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłakrzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)
  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Szeroka oferta zniżkowa w placówkach kulturalnych i punktach usługowych
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • Imprezy integracyjne
  • Możliwość dofinansowania edukacji
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie do sekcji sportowych (narciarska, wakeboarding itp.)
  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego pakiet relokacyjny

W razie zainteresowania, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs