Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

Connectis_
Gliwice
praca stacjonarna
2268 dni temu
Nr ref.: 6919/MR
Lokalizacja

Gliwice

Obszar

IT

Start

ASAP

Języki

angielski

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Praca w  roli coach'a i mentora
  • Zarządzenie procesem wg metodyki Scrum
  • Weryfikacja działań oraz rozwiązywanie bieżących wyzwań
  • Współpraca z zespołami scrumowymi
Wymagania:
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Scrum Mastera w branży IT
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Posiadanie certyfikatu z metodyki Scrum
Oferujemy:
  • Praca zgodnie z ideą work-life balance
  • Długofalową współpracę w międzynarodowej firmie
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
Lokalizacja

Gliwice

Obszar

IT

Start

ASAP

Języki

angielski

Umowa B2B

Wymagania technologiczne:
  • scrum master min. 3 lata
  • język angielski swobodna komunikacja
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: