Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Account Executive

Cheil Poland
Warszawa
praca stacjonarna
2533 dni temu

Cheil Poland – polski oddział Cheil Worldwide Inc., nagradzanej na całym świecie agencji reklamowej o globalnym zasięgu (52 biura na 5 kontynentach) – poszukuje nowych umysłów do wzbogacenia zespołu.

W związku z ogólnie pojętym rozwojem (nowi ludzie, nowe projekty, nowe biuro), potrzebujemy osoby, która pracując na stanowisku Senior Account Executive, w brawurowym stylu będzie obsługiwała klientów Cheil Poland.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w realizacji projektów ATL, digital, BTL zdobywane w agencji reklamowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy dla klientów technologicznych
  • znajomość aktualnych trendów w świecie reklamy
  • wysokie zdolności komunikacyjne, szczególnie w budowaniu relacji z klientem
  • samodzielność w organizacji własnej pracy, dokładność, sumienność i zwracanie uwagi na szczegóły
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją projektów ATL, digital, BTL
  • bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientem
  • ścisła współpraca z innymi działami agencji
  • raportowanie i ewaluacja zrealizowanych projektów

Naszym pracownikom oferujemy:

  • rozbudowany pakiet pracowniczych benefitów
  • wyjątkowa, twórcza atmosfera w gronie najlepszych specjalistów na rynku (którzy są przemiłymi, acz lekko zwariowanymi osobnikami)
  • szerokie pole do popisu i do rozwoju

Przekonaj się, że Mordor może mieć zupełnie inną, kreatywną twarz!
Sprawdź nas na Facebooku i zobacz, jak pracujemy.