Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Account Executive

Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Warszawa
praca stacjonarna
3550 dni temu

Prężnie rozwijająca się spółka, tworzona przez ludzi z pasją, posiadająca duże doświadczenie oraz sukcesy na rynku Polskim i zagranicznym, zapewniająca profesjonalną i wysoką jakoś obsługi Klienta, oferująca kompleksowe wsparcie dla firm w dotarciu do potencjalnych odbiorców w oparciu o najnowsze technologie, a także dbająca o wysoki poziom satysfakcji Klientów oraz pracowników, poszukuje ambitnego, otwartego i kreatywnego Senior Account Executive.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SEA/07/2014

Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie proponowanych przez firmę usług
  • Rozpoznanie i reagowanie na potrzeby Klienta
  • Monitorowanie rynku
  • Kreowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Minimum 4-letnie doświadczenie związane ze sprzedażą baz danych i marketingiem bezpośrednim
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne umożliwiające trwałe nawiązywanie relacji z Klientami
  • Posiadanie portfolio Klientów i udokumentowane sukcesy w pozyskiwaniu i obsłudze Klientów Korporacyjnych i indywidualnych (B2B, B2C)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ambitne i pełne wyzwań stanowisko pracy
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.