Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    22 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Android Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2270 dni temu

Pearson Frank International jest światowym liderem świadczącym usługi rekrutacyjne specjalizującą się w niszowych rolach z zakresu IT. Zajmujemy się wyłącznie poszukiwaniem Java (J2EE / J2SE / Android), PHP i Web Development specjalistów w Polsce i na 45 różnych rynkach światowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości wyspecjalizowanego produktu oraz rynku świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SdAa0122

Mam wielką przyjemność ogłosić nabór na nowe stanowiska pracy w Warszawie –Senior Anndroid Developer.

Klient, z którym ściśle współpracujemy jest niekwestionowanym liderem w sektorze finansowym pragnącym rozbudować sektor IT w związku z planowanym wdrożeniem kilku ciekawych projektów typu Greenfield.

Wymagania:

  • udokumentowana dobra znajomość języka Java, Android
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • kierunkowe wykształcenie wyższe
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość pracy przy projektach typu greenfield
  • ciekawą ścieżkę rozwoju zawodowego
  • nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • korzystny pakiet benefitów m.in. prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport i wiele innych