Zobacz więcej ofert pracy

Senior App (Mobile) Developer

TeamQuest
Wrocław
praca stacjonarna
2637 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Dla naszego Klienta - niemieckiego softwarehouse, realizującego projekty aplikacji mobilnych dla największych klientów w Niemczech szukamy osoby na stanowisko:
MIASTO Wrocław
Nr ref.: 20070
Zakres obowiązków:
  • Będziesz odpowiedzialny za integracje produktu, rozbudowę i publikacje na platformach CROSS,
  • Będziesz mentorem dla zespołu, a stworzone przez Ciebie kody źródłowe będą służyć jako model dla innych,
  • Będziesz właścicielem centralnych GIT Repositorys.
Wymagania:
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych (iOS lub Android), łącznie z architekturą i projektowaniem wzorów,
  • Bardzo dobrej znajomości Objective - C lub Android SDK, Java i Android Studio,
  • Umiejętności posługiwania się interfejsem Programowania aplikacji (API), oraz potrafisz zastosować REST / JSON Interfejs,
  • Doświadczenia w budowie aplikacji zoptymalizowanych dla urządzeń z dużym i małym ekranem,
  • Zdolności publikacji aplikacji (doświadczenie w publikacji aplikacji w App Store będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziana znajomość procesów programowych (Scrum, Kanban).
Oferujemy:
  • Doskonałe, profesjonalne i nowoczesne środowiska pracy w międzynarodowym wysoko zmotywowanym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Długoterminowe perspektywy na premię, oraz inne dodatkowe wynagrodzenia za wzorową pracę.
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118