Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Back-end Engineer (Ruby)

Hays Poland
Wrocław, Wrocław or remotely
praca stacjonarna
2821 dni temu
Wrocław or remotely
Nr Ref.: 1064622

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

For our Client, a mobile and web apps development studio, we are currently looking for Senior Back-End Engineer (Ruby) to work in Wroclaw, Warsaw or remotely.

Working on this position you will be responsible for implementation of new APIs and development of complex metadata and content distribution platforms.

Our Client is seeking a skilled professional with strong experience with Ruby and at least one of the following: PostgreSQL, Cassandra, Neo4j. The person should possess a knowledge of API design and development and additionally should be familiar with third-party libraries and tools (e.g. Sinatra, ActiveRecord).Good English is a must.

The role comes with a highly attractive package: comfortable and modern office, free snacks and lunches, gaming console, GoPro and other gadgets available at the office, best tools and equipment, generous vacations policy and many others. B2B or employment contract.

B2B or permanent agreement. Monthly salary: 8000 - 16000 nett for superstars. The final offer will depend on experience and skills of the chosen candidate.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl