Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Senior C# Developer

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2685 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: Net/MRA/B/113

Dla naszego Klienta - TF Bank szwedzkiej firmy z branży finansowej, która otworzyła swoje biuro w Gdańsku w 2015 roku poszukujemy kandydatów do nowego zespołu programistów.

Zakres obowiązków:

• Projektowanie i rozwój nowych aplikacji webowych dla bankowości internetowej z wykorzystaniem technologii: C#, ASP.Net, MVC, MS SQL, EF, Kendo, Angular JS, TFS, Visual Studio Pro (MSDN), Resharper, Dokuwiki, Azure (środowisko testowe);
• Współpraca z zespołem profesjonalistów, którzy wychodzą z założenia, że nowe technologie są po to, by je wykorzystywać;
• Praca w metodyce SCRUM;
• Dbałość o czysty i dobry jakościowo kod źródłowy.

Oczekiwania:

• Doświadczenie na analogicznym stanowisku poparte minimum 4-letnim stażem pracy;
• Otwartość na nowe rozwiązania i nastawienie na dzielenie się wiedzą;
• Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznym zespołem.

Mile widziane:

• Doświadczenie w branży finansowej.

Oferta:

• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Elastyczny czas pracy - core hours 10-16;
• Prywatne ubezpieczenie medyczne (Medicover);
• Budżet szkoleniowy;
• Teleskop + widok z 12-piętra nowoczesnego biurowca;
• Przyjazna niekorporacyjna atmosfera
• Skandynawska kultura pracy.

Prosimy o CV w j.angielskim.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.