Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

W związku z rozwojem poszukujemy osób do pracy w warszawskim biurze na stanowisku:

Senior Consultant
lokalizacja: Warszawa

Zadania:

  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych
  • Realizacja projektów rekrutacyjnych,
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami oraz Kandydatami,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku,
  • Reprezentowanie Firmy zgodnie ze standardami etyki biznesowej

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnej sprzedaży i realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Motywacji do działania,
  • Orientacji na cel i osiąganie wyników,
  • Umiejętności wyznaczania priorytetów i działania pod presją czasu,

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię od wykonania zadania sprzedażowego,
  • Pakiet socjalny obejmyjacy m.in. PPE
  • Sprzyjającą atmosferę pracy w miłym zespole,
  • Możliwości rozwoju w strukturach grupy (także międzynarodowych),

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl