• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    12 godz.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Front-end Developer Warszawa
Senior Front-end (Architekt/Tech Lead)

CONNECTIS_
Warszawa
praca stacjonarna
2519 dni temu

Dodano: 2017-05-31   Nr ref. 5939/JP

Codziennie włączamy ponad 350 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie

Innowacyjność, prestiż, dbałość o każdy detal - to tylko kilka cech, które wyróżniają projekt nowej międzynarodowej platformy, która będzie wdrażana w 110 krajach u największych graczy sektora finansowego. Przy użyciu najnowszych technologii będziesz miał realny wpływ na poprawę sytuacji ekologicznej na świecie!

Podejmujesz wyzwanie? Aplikuj na stanowisko:

Warszawa

Opis stanowiska:
  • Projektowanie i programowanie od podstaw warstwy front-end innowacyjnej platformy z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • Tworzenie wydajnych, stabilnych i skalowalnych rozwiązań;
  • Odpowiedzialność za analizę, wdrożenia i rozwiązywanie problemów;
  • Aktywny wpływ na działania zespołu i pełnienie roli mentora;
  • Egzekwowanie najlepszych praktyk wytwarzania oprogramowania oraz testowania;
  • Aktywny kontakt z managerami i klientami w trakcie trwania projektów.
Oferujemy:
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii: Angular js.v4;
  • Możliwość rozwoju w kierunku Architekta lub Lidera;
  • Pracę w firmie z nagrodami: Diamenty Forbesa, EB Kreator, Outsourcing Stars, Gazele Biznesu oraz HR Dream Team;
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy;
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich;
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce;
  • 2000 zł za każde polecenie specjalisty do naszych projektów;
  • Projekt w metodyce SCRUM.
1. Podsiadasz min 4 lata doświadczenia na stanowisku Front-end Developera?
2. Masz doświadczenie w pracy z Continuous Integration?
3. Bardzo dobrze znasz technologie: JavaScript, Angular2 (lub Angular1, Aurelia, Durandal, React)?
4. Swobodnie komunikujesz się w j.angielskim?
Gotowy?
Masz pytania?
ZAMÓW ROZMOWĘ 22 222 5000