Senior Front-end Web Developer

Headhunters

Szczecin

11 dni temu

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, szwedzkiej firmy prowadzącej sprzedaż internetową w całej Europie, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:

Praca przy długoterminowym projekcie związanym z rozwijaniem witryn e-commerce

Wymagania:
  • Dobra znajomość HTML, HTML5, CSS, Javascript (min. 5 lat doświadczenia)
  • Umiejętność programowania stron responsywnych
  • Znajomość CSS (SASS)
  • Znajomość systemu kontroli wersji (preferowany GIT)
  • Umiejętność tworzenia grafik w Photoshop/ Sketch/ Illustrator
  • Język angielski – poziom komunikatywny

Mile widziana:

  • Znajomość AngularJS
  • Znajomość frameworku Play
  • Doświadczenie w branży e-commerce
Oferujemy:
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie: 7.000 zł netto przy umowie o pracę lub 10.000 zł netto przy współpracy B2B (możliwość negocjacji stawki)
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w biurze znajdującym się w centrum Szczecina
  • Możliwość odbycia szkoleń lub uzyskania dofinansowania
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

Headhunters

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jesteśmy aktywni w wielu różnorodnych branżach zawodowych, a dzięki specjalistom, którzy tworzą nasz zespół, potrafimy szybko i efektownie dopasować się do potrzeb zarówno naszych Partnerów, jak i osób poszukujących zatrudnienia, dzięki czemu możemy wspólnie budować sukces. Jeżeli szukasz pracy, bądź uważasz, że Twoja dotychczasowa praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a posiadasz kwalifikacje – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na postawione przez Państwa pytania.

Poznaj stanowisko: Front-end Developer

Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...
Front-end Developer Praca Front-end Developer