Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Webdeveloper Gdynia
Senior Frontend Developer

Hexagram
Gdynia
praca stacjonarna
3268 dni temu

Ogłoszenie numer: 690423, z dnia 2015-05-14

Hexagram

Założona w listopadzie 2013, firma Hexagram jest wspierana przez wybitne fundusze inwestycyjne i aniołów biznesu w USA zajmujących się reklamą w internecie. Wśród nich są m.in. Gary Vaynerchuk, Clark Landry (SHIFT), Lars Albright (Quattro Wireless), Allen Debevoise (Machininma), Great Oaks VC and Lightbank.

Wierzymy że reklama opiera się na zaangażowaniu użytkowników. Jakość treści to według nas podstawa która angażuje użytkownika. Rynek reklamy natywnej dopiero się rozwija, jest fragmentaryczny i nie jest przejrzysty (podobnie jak reklama mobilna czy bannery w swoich początkach). Misją Hexagramu jest umożliwienie skalowania i poprawa efektywności rynku reklamy związanego z reklamą treści. Jesteśmy małym ale bardzo zmotywowanym zespołem skoncentrowanym na rozwiązywaniu dużych i złożonych problemów. Pomagamy naszym partnerom rosnąć razem z nami.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Szukamy utalentowanego Senior Frontend Developera do naszego zespołu - jednego z najszybciej rozwijającego się na świecie startupu zajmującego się reklamą w Internecie. W niecały rok, Hexagram pozyskał 200,000+ internetowych wydawców - włączając w również tych najpopularniejszych. Nasze biura mieszczą się w Londynie, Nowym Jorku i Gdyni.

Współpraca z nami jest szansą na rozwój i naukę w organizacji, gdzie używamy najnowszych rozwiązań technologicznych do rozwiązywania nie standardowych problemów biznesowych. Jesteśmy małym, ale wysoce doświadczonym zespołem - każdy z naszego zespołu posiada unikalny zakres umiejętności w swojej dziedzinie. Szukamy pasjonatów technologii, otwartych na naukę i niebojących się wyzwań.

Czym będziesz się zajmować?

  • Techniczne planowanie nowych funkcjonalności, we współpracy z zespołem z Gdyni, Londynu i Nowego Jorku
  • Dodawanie i testowanie nowych funkcjonalności - zarówno od strony programistycznej jak i biznesowej
  • Refaktoryzacja i rozwój obecnej funkcjonalności
  • Prezentacja i wprowadzanie nowych technologii
  • Rozwiązywaniem problemów będących wyzwaniem i wymagających kreatywnego myślenia
  • Usprawnianie UX
  • Ciągłe dążenie do usprawnienia organizacji i produktu
  • Bezpośrednią komunikacją z zespołem

Wymagania

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji opartych na AngularJS
  • Vanilla Javascript
  • Jasmine, Karma & PhantomJS
  • UX
  • Responsive design
  • Sass, Less
  • Grunt, Gulp
  • Photoshop
  • znajomość Git i REST będzie dodatkowym atutem

Kogo szukamy?

  • Jesteś efektywny, elastyczny i posiadasz poczucie humoru
  • Masz dużo energii i jesteś proaktywny. Skupiasz się na rozwiązaniu a nie na problemach.
  • Potrafisz pracować i działać pod presją czasu, dotrzymujesz terminów i nie boisz się wyzwań.
  • Działasz logicznie i pragmatycznie. Skupiasz się na zadaniach które mają najwyższy priorytet i wartość biznesową.
  • Jesteś zmotywowany do działania. Twoim motywatorem nie jest pensja a uczestniczenie w czymś wielkim.
  • Lubisz dzielić się swoją wiedzą i nowinkami technologicznymi ze swoim zespołem.
  • Nie masz problemów z komunikacją - również z osobami (nietechnicznymi) z poza zespołu.
  • Szybko się uczysz i nie masz problemu z konstruktywną krytyką.
  • Dostrzegasz szczegóły i starasz się aby rozwiązania były “pixel perfect”.
  • Stawiasz UX na pierwszym miejscu i masz poczucie “dobrego designu”.
  • Jesteś kreatywny i myślisz “out of box”.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Zero biurokracji i polityki: struktura naszej organizacji jest płaska.
  • Wyzwania dotyczące rozwiązywania nie standardowych problemów
  • Miłą atmosferę startupu w naszym biurze w Gdyni
  • Możliwość regularnych wyjazdów do USA - do naszej głownej siedziby
  • Wybór środowiska developerskiego np. laptop z maksymalną ilością pamięci ram i 2 monitorami.
  • Jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich potrzeb.
  • 10 000zł - 14 000zł netto B2B - konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności. Zakres wynagrodzenia to tylko wytyczne - pokaż nam co potrafisz!

Wynagrodzenie

Od 10000 do 15000 PLN