Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior iOS Developer

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
2375 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
For our client Indoorwa the most comprehensive smart indoor platform for creating location-based experiences, We are looking for:
MIASTO Warszawa
Nr ref.: 25270
Wymagania:
  • Advanced knowledge of Objective-C and Swift
  • Experience in creating applications for iOS
  • Knowledge about REST
  • Problem solving and analytical skills
  • High motivation and engagement

Dodatkowe atuty:

  • Reactive programming (RxSwift)
  • MVVM
  • Unit testing (Quick, Nimble)
  • Experience in using revision control systems - GIT
Oferujemy:
  • Attractive salary adequate to the skills and experience
  • Medical and sports benefits package
  • Flexible working hours
  • Great development opportunities
  • Friendly inspiring atmosphere
  • Fresh fruit and tasty coffee
  • Inhouse library
  • Chillroom with many cool things
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118