Zobacz więcej ofert pracy

Senior iOS Developer

Moltton Poland
warmińsko-mazurskie, Cała Polska
praca stacjonarna
3420 dni temu

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, nowoczesnej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska

Nr Ref.: IT/SIOD/11/2014

Zakres obowiązków:
  • Realizacja projektów opartych o technologię Ios.

  • Udział w projektowaniu aplikacji.

  • Rozwój kompetencji własnych i kompetencji firmy.

Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów).

  • Znajomość języka Objective-C oraz C, systemu MacOS X oraz narzędzi programistycznych: XCode, Interface Builder, Instruments.

  • Wiedza z obszaru architektury iOS i jego głównych komponentów.

  • Dobra znajomość XML, JSON i rozwiązań klient-serwer.

  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Gotowość do relokacji lub możliwość pracy zdalnej.

Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Szkolenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Bardzo dobre warunki pracy,

  • Wsparcie w relokacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Moltton Poland z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 35-37 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Moltton Poland oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji."

Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.