Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Senior Java Developer- online games - unikatowy projekt!

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3227 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 6-10-27574/PC

Opis stanowiska:
Dla nowatorskiej, zagranicznej firmy działającej w branży gier online poszukujemy obecnie doświadczonego Java Developera, który dołączy do formowanego właśnie core team'u w Krakowie.

Jeśli lubisz najnowsze technologie, ambitne wyzwania i chciałbyś współtworzyć nową, krakowską jednostkę firmy - być może szukamy właśnie Ciebie.
Wymagania:
- min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Java Developera w międzynarodowej firmie
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Kompetencje techniczne:
- Java, JEE
- znajomość wzorców projektowych
- JPA, EJB, JSF
- JBoss AS 7
- REST API (projektowanie i implementacja)
- MySQL 5.x
-System Integration Testing (JMeter, Grinder), testowanie z użyciem JUnit lub innego frameworka testowego do Unit testow
- Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM-owym
- kreatywność, pasja, umiejętność szukania skutecznych, niestandardowych rozwiązań
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Praca w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne warunki finansowe i bogaty pakiet benefitowy
- Dynamiczne, kreatywne, międzynarodowe środowisko pracy
- Skandynawskie standardy jakości i śródziemnomorska, nieformalna atmosfera
- Siedziba w centrum Krakowa

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/