Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Senior Java Developer w branży medialnej (globalne serwisy sportowe)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
małopolskie, Relokacja do Katowic
praca stacjonarna
3230 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Relokacja do Katowic

Nr Ref.: 6-10-25031/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostarczaniu treści sportowych on-line dla milionów użytkowników dziennie, w związku z rozpoczęciem nowego projektu na dużą skalę, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Java Developer

Obowiązki:
- udział w projekcie zorientowanym na klienta wewnętrznego
- rozwój aplikacji Webowych w technologii JAVA/J2EE
- komunikowanie oraz dokumentowanie postępów w projekcie
- współpraca z zespołem developerów - omawianie kwestii technicznych
- praca wg wytyczonych standardów: analiza, projektowanie, przegląd kodu, testowanie, dbałość o jakość, zarządzanie kodem źródłowym, dokumentacja
- raportowanie postępu w realizowanych zadaniach project ownerowi
Wymagania:
- wykształcenie wyższe, informatyczne
- min.3 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu JAVA/J2EE
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- umiejętność pracy w oparciu o ustalone wzorce i procedury postępowania
- znajomość narzędzi: Spring framework, oraz: JDBC, Oracle, NoSQL, Elastic Search, HTTP
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość poznania najnowszych technologii
- możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
- przyjazna atmosfera pracy

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/