Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Senior Java Developer

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3252 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Nr Ref.: 9-10-21299/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nowoczesnych technologii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SENIOR JAVA DEVELOPER (J2EE)

Obowiązki:
- Projektowanie oraz tworzenie aplikacji webowych
- Tworzenie scenariuszy testowych oraz testów jednostkowych
- Przegląd kodu
- Bieżące prace programistyczne
- Efektywna współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych projektów
- Tworzenie dokumentacji technicznej
- Przygotowywanie raportów
Wymagania:
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe informatyczne
- Co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w Java
- Dobra znajomość Spring, JSP
- Znajomość technologii webowych: HTML 5, Javascript, JQuery, CSS
- Znajomość baz danych Oracle lub MySQL
- Znajomość narzędzi kontroli wersji SVN, Git
- Znajomość systemów Windows i Linux (Debian/Ubuntu)
- Znajomość dwóch serwerów aplikacji spośród: WebLogic, JBoss AS, Tomcat
- Znajomość narzędzi do zapewnienia jakości: jUnit, Cobertura, Sonar, jMeter
- Dobra znajomość języka angielskiego (tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej)
Mile widziane:
- Wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych
- Praktyczna znajomość platform IaaS
- Dobra znajomość protokołów i formatów wymiany danych: HTTP/1.1, JSON/XML, SOAP, RESTful API, WebSockets, TCP/IP Sockets, HTTP Long Polling
- Wiedza z zakresu zagadnień OOP, certyfikaty OCJP, OCJD
- Znajomość Jira, FishEye
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Nasz Klient oferuje:
- Udział w ciekawych projektach
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpiecznie na życie, możwość nauki języków obcych)
- Pakiet relokacyjny dla Kandydatów spoza Łodzi

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/