Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Java Web Developer

Experis Gdańsk
Gdańsk
praca stacjonarna
3473 dni temu

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: 115153/MRA/113

Zadania:

Naszym Klientem jest software house - drugi co do wielkości sprzedaży integrator ofert turystycznych online na rynku holenderskim. Kilkunastoosobowy zespół programistów w Gdańsku poszukuje kolejnego developera, który chciałaby dołączyć do projektu. Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało rozwijanie nowych funkcjonalności w aplikacji – integratorze ofert turystycznych (przeloty, hotele, wynajem aut). Szczególnie ważna będzie Twoja dbałość o wysoką jakość kodu (szczególny nacisk kładziony jest na wielowątkowość, szybkość działania kodu, jego szeroko pojętą optymalizację). Programiści w gdańskim zespole odpowiedzialni są również za testowanie aplikacji (firma wprowadziła testy automatyczne).

Wymagania:
  • Biegła znajomość Java, poparta min. 5-letnim doświadczeniem, najlepiej przy projektach związanych z aplikacjami webowymi;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Znajomość: - Baz danych (mile widziana baza MS SQL);- Web Services,- JDBC,- Design Patterns,- Code optimization and refactoring,- Multithreading, - JUnit / Mockito / Selenium/ Capybara;
  • Mile widziana znajomość: Ruby on Rails / HTML / JavaScript / CSS.

Oferujemy:
  • Swobodna i kameralna atmosfera pracy w zgranym i zaangażowanym kilkunastoosobowym zespole;
  • Praca w otwartej i dynamicznie rozwijającej się firmie, która zaczynała jako start-up;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (rozliczenie w Euro);
  • Stała współpraca oparta o własną działalność gospodarczą (2 miesięczny okres próbny, później stała współpraca);
  • Praca w metodyce SCRUM- w zespole znajduje się SCRUM Master;
  • System bonusowy (zyskuję/ tracę punkty) dający możliwość kupienia tanich biletów lotniczych;
  • Stały kontakt z językiem angielskim – regularna komunikacja z holenderskim zespołem;
  • Elastyczny czas pracy: system core hours (10:00-16:00); możliwość sporadycznej pracy zdalnej (np. w czasie choroby dziecka);
  • System wsparcia nauki: firmowa biblioteczka wyposażona w specjalistyczną literaturę; spotkania naukowe w zespole: prezentacje prowadzone przez współpracowników dotyczące nowinek technicznych, pracy na konkretnym przykładzie kodu („Co można zrobić lepiej") itp.;
  • Wyjazdy integracyjne organizowane w centrali w firmy (Holandia);
  • Nieformalny dress code;
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Gdańska (biurowiec- Garnizon);
  • Otwartość na nowe pomysły i sugestie związana z wykorzystaniem nowych / innych technologii.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.