Najnowsze oferty pracy

  • Ekspert ds. planowania i zakupu mediów

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole:planujesz i kupujesz kampanie reklamowe w mediach cyfrowych i tradycyjnych (zarówno bezpośrednio u wydawców, jak i za pośrednictwem domu mediowego),przygotowujesz rekomendacje, prezentacje strategii mediowych i analizy prowadzonych działań,negocjujesz z wydawcami...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Media Planner Buyer

Growth Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3426 dni temu

Dla naszego Klienta, jednego z największych domów mediowych w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku senior media planner buyer
  • znajomość specyfiki mediów oraz narzędzi mediowych tj. TGl, PBC, Radio Track, Kantar Media oraz Adventage
  • wyksztalcenie wyższe (lub w trakcie nauki w trybie wieczorowym lub zaocznym)
  • bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie (wymagana w codziennej pracy)
  • doskonała umiejętność prezentacji
  • wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie w obsługa klienta
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
Opis stanowiska:
  • planowanie i zakup mediów offline (kampanii TV i prasy)
  • kontrola kosztów kampanii, monitorowanie realizacji założonych wskaźników oraz optymalizowanie wyników realizowanych kampanii
  • samodzielne przygotowywanie rekomendacji rozwiązań mediowych dla klienta
  • post analizy kampanii oraz prezentowanie wyników i wniosków, śledzenie trendów rynkowych, prowadzenie analiz rynku i konkurencji, stałe poszerzanie wiedzy o rynku mediów
Oferujemy:
  • ambitną pracę w jednym z najlepszych domów mediowych w Polsce
  • szeroką ofertę szkoleń oraz pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)