Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Senior PHP Developer

TeamQuest
mazowieckie, Koszalin
praca stacjonarna
3365 dni temu

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się wytwarzaniem aplikacji internetowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Koszalin, Wrocław

 Zakres obowiązków:

  • Do twoich zadań na stanowisku starszego programisty należało będzie projektowanie architektury, wybór technologii oraz implementacja poszczególnych komponentów tworzonych aplikacji wraz z zespołem programistów.

 Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w implementacji aplikacji internetowych z wykorzystaniem baz danych,
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 (OOP),
  • Znajomość co najmniej jednego z frameworków PHP opartego o architekturę MVC,
  • Znajomość wzorców projektowych oraz umiejętność praktycznego wykorzystania ich w tworzonych projektach,
  • Bardzo dobra znajomość HTML/XHTML, CSS, JavaScript (jQuery),
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych opartych o system baz danych PostgreSQL,
  • Praktyczna umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (SVN, Git),
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux w zastosowaniach serwerowych,
  • Pasja i zaangażowanie w tworzone projekty.

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Udział w ambitnych projektach budowanych od podstaw z użyciem najnowszych technologii,
  • Możliwość ciągłego rozwoju.

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118