Zobacz więcej ofert pracy

Senior Software Developer IOS

HR SIGMA Katarzyna Jaworska
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
2536 dni temu

Ogłoszenie numer: 1628765, z dnia 2017-05-10

Dla Naszego Klienta – do zespołu programistów, poszukujemy osób na poniższe stanowisko pracy:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr Ref.: Senior Software Developer IOS

Opis stanowiska

  • projektowanie i wdrażanie nowych funkcji w istniejącej aplikacji
  • rozwijanie I tworzenie wysokiej jakości kodów
  • usprawnienie funkcji i poprawa jakości
  • wdrażanie najlepszych standardów i procedur
  • wsparcie merytoryczne Junior Developerów

Wymagania

  • minimum 3 letnie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość platformy iOS
  • dobra znajomość programu Xcode
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji komunikujących się z serwerem ( restAPI oraz socet)
  • znajomość GIT
  • programowanie wielowątkowe oraz reaktywne
  • znajomość wzorców projektowych I architektonicznych
  • Znajomość zabezpieczeń aplikacji dla system iOS
  • Znajomość metodyk zwinnych Aglie

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca z użyciem najnowszych narzędzi na najnowszych urządzeniach mobilnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z benefitami pracowniczymi