Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    4 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Service Desk Team Leader z j.niemieckim

KS Service
Szczecin
praca stacjonarna
2666 dni temu
Szczecin
Nr ref.: SDTL/SZCZ/101016

OBOWIĄZKI

  • planowanie i organizacja pracy podległego zespołu
  • zapewnienie procesu szkoleniowego i doradztwa dla podległego zespołu
  • utrzymanie wysokiej jakości usług świadczonych na rzecz klienta
  • dobór personelu i ustalanie ścieżki kariery
  • raportowanie do przełożonego

WYMAGANIA

  • min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • mile wdziana znajomość angielskiego
  • doświadczenie w pracy w środowisku technicznym/IT
  • mile widziane doświadczenie w środowisku help desk lub call center
  • certyfikat ITIL będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną
  • pracę w międzynarodowej, prestiżowej firmie
  • pakiet wewnętrznych szkoleń wdrażających
  • atrakcyjny pakiet socjalny: pakiet relokacyjny, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i wypadkowe, kartę Multisport, dofinansowanie do kursów językowych, studiów oraz szkoleń, dofinansowanie dojazdów do pracy, 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy