Serwisant Instalator
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Serwisant Instalator

Poznaj pracodawcę

Tereszyn 25
21-030 Motycz
woj. lubelskie
www.inwest-agro.pl

Poznaj stanowisko:
Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...

czytaj więcej: Serwisant

Praca Serwisant

Serwisant Instalator - Ogłoszenie archiwalne

Praca Inwest-Agro / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / Tereszyn

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Serwisant urządzeń chłodniczych DTS Serwis lubelskie

Mobilny Serwisant Obrabiarek do drewna FELDER Group Polska Sp. z o.o. lubelskie

Technik Serwisant do obsługi maszyn CNC Teknika S.A. lubelskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 300049, z dnia 22-07-2013

Inwest-Agro

Frima Inwest-Agro istnieje na rynku od 1996r, jest to firma z tradycjami rodzinnymi, zarządzana przez rodzinę.

Zajmujemy się wyposażaniem kurników oraz chlewni na terenie całego kraju w sposób profesjonalny, oferując najlepsze dostępne rozwiązania na rynku. Systemy sprzedawane są systemami o najwyższej jakości i funkcjonalności, dzięki czemu Nasza Firma jest postrzegana jako firma sprzedająca sprzęt ekskluzywny, w tym też kierunku ciągle się rozwijamy.

Miejsce pracy: lubelskie / Tereszyn

Opis stanowiska

  • przeglądy instalacji na terenie kraju
  • serwisowanie urządzeń na terenie kraju
  • przygotowywanie szaf elektrycznych na projekty budynków inwentarskich
  • programowanie sterowników
  • obsługa magazynu

Wymagania

  • uprawnienia elektryczne SEP
  • prawo jazdy kat B
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • poszukujemy pracowników zdolnych pracować w zespole min. 5 lat lub dłużej.

Oferujemy

  • atrakcyjną pracę w zgranym zespole
  • szkolenia w firmie i za granicą w firmach głównych
  • rozwój swoich możliwości
  • karierę zawodową
  • podwyższanie kwalifikacji
  • wynagrodzenie na start: 2000 zł netto
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16374 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.