Zobacz więcej ofert pracy

Serwisant maszyn budowlanych

HWS Wynajem Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2370 dni temu

HWS WYNAJEM Sp. z.o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej jest szybko rozwijającą się firmą, wynajmującą maszyny budowlane na terenie całej Polski, w szczególności w przemyśle budowlanym. Firma HWS rozpoczęła działalność już w 1978 roku pod nazwą „Specjalista od podestów ruchomych”. W chwili obecnej HWS dysponuje ponad tysiącem maszyn.

Poza  główną siedzibą HWS WYNAJEM ma sieć biur w całym kraju – posiada biura w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Legnicy.

Aktualnie poszukujemy do oddziału w Poznaniu:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • Obsługa serwisowa maszyn u klienta w terenie,
  • Wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu w oddziale,
  • Czyszczenie i konserwacja sprzętu,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Interesujące warunki pracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.