Serwisant sprzętu sportowego

INTERSPORT Polska S.A.

Częstochowa

5 dni temu

obecnie do naszego zespołu poszukujemy

Miejsce pracy: Częstochowa

Nasza oferta:
  • umowa o pracę w dowolnym wymiarze etatu
  • stabilność zatrudnienia
  • profesjonalne szkolenia
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)
Twoje zadania:
  • przygotowanie sprzętu sportowego do sprzedaży (rowery, narty)
  • serwis sprzętu sportowego (rowery, narty, łyżworolki, łyżwy, rakiety tenisowe)
  • aktywna sprzedaż poprzez doradztwo klientom i pomoc w doborze oferowanych przez nas produktów
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu
Nasze oczekiwania:
  • zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy w serwisie technicznym mile widziane
  • otwartość  i zorientowanie na klienta
  • umiejętność współpracy w zespole
  • pasjonowanie się sportem będzie atutem

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami posiadającymi orzeczenie o niepełnosprawności.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji. Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

Poznaj

Dlaczego warto?

Naszym pracownikom oferujemy najnowsze technologie na wyciągnięcie ręki, kontakt z najlepszymi produktami w branży, elastyczny czas pracy, możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia, miłą atmosferę oraz Zespół dokładnie rozumiejący wzajemne zainteresowania.

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant