Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint Administrator

Nigel Frank International
Gdańsk
praca stacjonarna
2491 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Gdansk
Nr ref.: 08062017ak

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Microsoft SharePoint Administrator kandydat będzie miał możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie i prężnie rozwijającej się firmie, oraz pracy w ciekawym środowisku.

Obowiązki:

  • Administracja, konserwacja i rozwój środowiska SharePoint 2013.
  • Udział w pracach developerskich, tworzenie programów na potrzeby realizowanych projektów.
  • Instalacją i aktualizacją produktów na serwerach SharePoint.

Poszukujemy osób z:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z MS SharePoint.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innego języka będzie autem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzeni, wraz z pakietem benefitów.
  • Możliwość rozwoju osobistego, ciekawego projekty, możliwość szybkiego awansu.
  • Praca w młodym i dynamicznym środowisku.