Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint Developer

Power Media S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
2856 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PM/WR/SHP

Dla naszego szwajcarskiego Klienta,firmy produkcyjnej budującej oddział w Polsce poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko Sharepoint Developer

Zadania na stanowisku:

  • Koordynowanie bieżącego rozwoju dedykowanego oprogramowania i aplikacji
  • Rozwijanie rozszerzeń funkcjonalnych na serwerze Sherpoint od opracowania wymagań do wdrożenia
  • Współpraca w ramach rozwoju interfejsów i innych aplikacji
  • Ponieważ rozwiązanie oparte jest na Sharepoint, który jest jednym z głównych platform współpracy, do obowiązków należeć będzie również praca nad projektami ogólnego programu Sharepoint

Wymagania:

  • Ugruntowane doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w oparciu o Sharepoint 2010 lub nowsze
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL server
  • Znajomość IIS
  • praktyczna wiedza z zakresu programowania w ASP.NET
  • zrozumienie i doświadczenie w Web Services

Mile widziane:

  • doświadczenie z modułem SAP SD
  • znajomość Talend Open Studio (ETL)

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w globalnym zespole specjalistów
  • Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do lunchy, bezpłatne kursy językowe
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji
  • Eventy pracownicze, wyjazdy szkoleniowe
Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs