Zobacz więcej ofert pracy

SharePoint Developer

Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Warszawa
praca stacjonarna
2854 dni temu

Dla firmy świadczącej szeroki wachlarz usług informatycznych biznesowym podmiotom, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SPD/06/2016

Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań do programu SharePoint
  • Wdrażanie, integracja i rozwijanie systemów informatycznych w oparciu o technologie Microsoft
  • Zarządzanie projektem rozwijania aplikacji podczas trwania jego całego cyklu
  • Identyfikowanie potrzeb klientów oraz zapewnianie wysokiej jakości aplikacji
  • Bieżąca obserwacja rynku, wyszukiwanie oraz wdrażanie nowoczesnych technologii
  • Bycie wsparciem technicznym w zakresie rozwijanych aplikacji
  • Współpraca z zespołem programistów
Wymagania:
  • Min. 1-2 lata doświadczenia w rozwoju platformy SharePoint
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania, integracji i rozwoju systemów informatycznych w oparciu o technologie Microsoft
  • Bardzo dobra znajomość środowiska SharePoint Online (Office 365)
  • Bardzo dobra organizacji pracy
  • Bardzo dobra znajomość programów: SharePoint Designer 2013, InfoPath Designer 2013
  • Znajomość technologii Microsoft (SQL, C#, ASP.NET, JavaScript)
  • Znajomość MS SharePoint w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji popartej doświadczeniem w projektach
  • Umiejętność instalacja, konfiguracji i tworzenia Template's SharePoint (HTML, CSS, JS)
  • Umiejętność tworzenia WorkFlow w oparciu o procesy reguł biznesowych
  • Znajomość oraz umiejętność praktycznego wykorzystania Office 365 API
  • Dobra, aktywna i komunikatywna znajomość j. angielskiego (uczestniczenie w spotkaniach on-line z partnerami zagranicznymi)
  • Mile widziana znajomość platformy Office 365 (portal / administracja), Microsoft Azure, Microsoft Active Directory
  • Mile widziana praktyczna znajomość przebiegu procesów biznesowych w przedsiębiorstwie
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B – wg oczekiwań kandydata
  • Prywatna opieka medyczna – dla umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w nowych, ciekawych projektach międzynarodowych oraz krajowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.