Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint Developer

Nigel Frank International
Gdańsk
praca stacjonarna
2718 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT.

Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 24102016AK

Dla jednego z naszych klintów, firmy z branży IT proszkujemy kandydata na stranowisko Sharepoint Developer.

Obowiązki:

  • Projektowanie aplikacji, implementacja i zarządzanie elementami składowymi na środowisku Sharepoint
  • Utrzymywanie obecnych aplikacji
  • Udział w tworzeniu oprogramowania w technologiu .NET

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu Sharepoint
  • Zanjomość .NET oraz C#
  • Mocne zdloności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności initerpersonalne
  •  Znajomość technologi webowych takicj jak HTML, CSS, XML, XSLT,WCF, WWF będzie dodatkowym atutem

Oferowane są:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, roczne premie, atrakcyjny pakiet benefitów
  • Praca w ciekawym środowisku w milej atmosferze
  • Ciekawe projekty, szkolenia, certyfikaty