Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint Developer

Nigel Frank International
Gdańsk
praca stacjonarna
2673 dni temu

Osoby zainteresowane proszone są o przeslanie CV na adres a.karp@nigelfrank.com.

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 17112016AK

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko MS SharePoint Developer. Możliwość pracy z najlepszymi specjalistami w międzynarodowych projektach.

Obowiązki:

  • Projektowanie aplikacji na platformie Sharepoint
  • Konfiguracji i implementacji MS Sharepoint
  • Wsparcie migracji systemu
  • Projektowanie rozwiązań na potrzeby firmy oraz klientów

Wymagania:

  • Znajomość różnych wersji MS SharePoint od 2007 do 2013
  • Doświadczenie pracy z Windows Server mile widziane
  • Znajomość .NET, Javascript, etc.
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość pracy dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz szeroki pakiet socjalny
  • Możliwość udziału w kursach i szkoleniach
  • Międzynarodowe projekty, najnowsze technologie