Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2640 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji specjalistów Microsoft (.NET, MS Sharepoint, BI, MS Dynamics CRM, AX, NAV). Dzięki specjalizacji w wąskiej dziedzinie współpracujemy z najważniejszymi pracodawcami w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 03012017AK

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Sharepoint Developer dla jednego z klientów w Warszawie.

Obowiązki:

  • Projektowanie, implementacja i analiza komponentów składowych aplikacja.
  • Projektowanie aplikacji przy użyciu .NET, JavaScript, HTML5.
  • Utrzymanie i rozbudowa istniejących systemów.

Wymagania:

  • Doskonała znajomość Sharepoint 2007/2010/2013
  • Znajomość C#, .NET.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć poznawania nowych technologii i rozwój osobisty.

Oferowane są:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem dodatków.
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Najnowsze technologie, międzynarodowe środowisko pracy.
  • Jasno zdefiniowana ścieżka kariery.
  • Szeroki pakiet szkoleń.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.karp@nigelfrank.com.