Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2592 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji specjalistów  Microsoft (.NET, MS Sharepoint, BI, MS Dynamics CRM, AX, NAV). Dzięki specjalizacji w wąskiej dziedzinie współpracujemy z najważniejszymi pracodawcami w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 02032017ak

Nigel Frank International jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydata na stanowisko Sharepoint Develope dla jednego z klientów w Warszawie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego doświadczenia kierunek Informatyka lub pokrewne.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

  • Projektowanie, implementacja i analiza komponentów składowych aplikacja.
  • Integracja Sharepoint z innymi systemami.
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za programowanie.

Oferowane są:

  •  Atrakcyjne wynagrodzenia wraz z pakietem benefitów.
  •  Przyjazne środowisko pracy.
  •  Możliwość udziału w kursach i szkoleniach.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.karp@nigelfrank.com.