Zobacz więcej ofert pracy

SharePoint Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2301 dni temu

Nigel Frank International jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych światowych firm działających w obszarze technologii Microsoft.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MM 24/11/2017

Opis stanowiska:

  • Uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych z klientem dla systemów informatycznych
  • Definicja procesu, tworzenie specyfikacji funkcjonalnych
  • Bieżąca współpraca z programistami w celu koordynacji wdrożeń oraz eliminowania usterek w istniejącym oprogramowaniu
  • Zapewnianie wsparcia analitycznego dla klienta oraz zespołu programistycznego na etapach projektowania, programowania i testowania systemów informatycznych

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy z MS SharePoint (wersja 2010, wersja 2013, Office 365)
  • Zaawansowana znajomość Knowledge Management i Enterprise Content Management
  • Znajomość SQL, HTML 5.0, oraz podstawowych umiejętności programowania
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów IT mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę dla polskich i zagranicznych klientów (możliwość wyjazdów za granicę dla chętnych)
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Szkolenia, certyfikacje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny