Specjalista ds. Sprzedaży | w salonie sukni ślubnych
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Specjalista ds. Sprzedaży | w salonie sukni ślubnych

Specjalista ds. Sprzedaży | w salonie sukni ślubnych - Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Grafika / Fotografia / Kreacja / Sprzedaż / Obsługa klienta / ŁÓDŹ

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Praktykant/ka - Researcher Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. łódzkie

Network Engineer with English Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. łódzkie

Software Engineer II Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. łódzkie

Junior Accountant with Scandinavian languages (AP or AR) Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. łódzkie

Inspektor w Wydziale Gospodarki Materiałowo - Technicznej Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi łódzkie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 105157, z dnia 15-06-2010

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy nowo powstającą firmą w branży sukien ślubnych.Poszukujemy ludzi kreatywnych posiadających pasje na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży
w salonie sukni ślubnych

Miejsce pracy: łódzkie / ŁÓDŹ

Opis stanowiska

  • Sprzedaż w salonie sukni ślubnych,
  • Wyjazdy za granicę na różnego rodzaju imprezy związane z branżą.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Co najmniej 3 letni staż pracy w branży,
  • Komunikatywność,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dokładność i samodzielność,
  • Zainteresowanie modą.

Oferujemy

  • Pracę w nowo powstającej firmie,
  • Ciekawą pracę w młodym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne miejsce zatrudnienia.
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16336 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.