Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel handlowy

Zakłady Mięsne OLEWNIK-BIS Sp. z o.o.
pomorskie, Pomorze
praca stacjonarna
4983 dni temu

Ogłoszenie numer: 111212, z dnia 2010-08-24

to wiodący producent mięsa i wędlin. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Pomorze

Nr Ref.: PH/07/P

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Reprezentowanie firmy na rynku, opieka nad klientami
  • Planowanie działań w celu pozyskania nowych klientów

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Operatywność i skuteczność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Nie wymagamy doświadczenia
  • Mile widziani absolwenci

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • interesujący i szeroki zakres obowiązków