Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.
Ogloszenie numer: 114112, z dnia 26-08-2010
Rhenus Contract Logistics.S.A.
Rhenus Contract Logistics S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 290 oddziałów na całym świecie z ponad 16 tysiącami pracowników, świadczącego pełen wachlarz usług logistycznych. Posiadamy Regionalne Centra Dystrybucyjne w stolicach głównych regionów handlowych w Polsce: Gdańsk (północna Polska), Poznań (region Wielkopolski i Polska północno-zachodnia), Wrocław (Dolny Śląsk), Dąbrowa Górnicza (Górny Śląsk i Polska Południowo-wschodnia), Teresin koło Sochaczewa (Polska centralna i wschodnia) oraz biuro spedycyjne w Łodzi (Polska centralna). Dysponujemy dynamicznie rozwijającymi się i dostosowanymi do potrzeb, nowoczesnymi powierzchniami magazynowymi.
W związku z rozwojem firmy Rhenus w Polsce prowadzimy rekrutację na stanowisko Koordynatora ds. Home Delivery/spedytora do oddziałów na terenie całego kraju.
Koordynator ds. Home Delivery/Spedytor
Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław
planowanie usług home services do realizacji, koordynacja procesów sprzedażowych i posprzedażowych (serwis usług/reklamacje), wsparcie nowych projektów (projektowanie i wycena), nadzorowanie przebiegu łańcucha dostaw (wejście/wyjście), kontakt z klientami oraz wycena usług wartości dodanej do usług podstawowych.
Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
Pełne zaangażowanie,
Nastawienie na rozwój,
Dyspozycyjność,
Samodzielność, wiedza w zakresie sektora usług B2B oraz B2C (rynek budowlany - meblowy), Nienaganne umiejętności interpersonalne/komunikacyjne,
Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta,
Wiedza z zakresu procesów reklamacyjnych, Umiejętności prosprzedażowe
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Pracę na samodzielnym stanowisku,
Zapewniamy wsparcie (szkolenia),
Możliwość rozwoju zawodowego
Satysfakcjonujące warunki płacowe.