PAKOWANIE WARZYW I OWOCÓW
Jesteś tutaj:  Strona Główna » PAKOWANIE WARZYW I OWOCÓW

Poznaj pracodawcę

Ul. Krakowska 31
45-018 Opole
woj. opolskie

PAKOWANIE WARZYW I OWOCÓW - Ogłoszenie archiwalne

Praca T&S GROUP Spółka z o.o / Praca fizyczna / Rolnictwo / Ochrona środowiska / Holandia

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

T&S Group od 10 lat specjalizuje się w pośrednictwie pracy na terenie Unii Europejskiej, a przede wszystkim na terenie Holandii. Ponad 500 osób dziennie pracuje na sukces swój jak i naszych klientów w wielu branżach. T&S Group gwarantuje Państwu realizację zleceń według standardów określonych przez zleceniodawcę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klienta, które traktujemy jako wyznaczniki dalszych działań. Od kilku lat stale współpracujemy z holenderskimi przedsiębiorcami. Nie zapominamy też o potrzebie rozwoju, dlatego pozyskujemy dla państwa nowe, atrakcyjne miejsca pracy. T&S Group jest firmą, która: - zajmuje się pośrednictwem pracy blisko 10 lat -organizuje miejsca pracy w różnych sektorach współpracując z najlepszymi przedsiębiorstwami holenderskimi - zatrudnia ok. 500 pracowników dziennie - troszczy się o zapewnienie dobrych warunków mieszkaniowych oraz ubezpieczenia - zapewnia wygodny system wynagrodzeń (zaliczkowo – rozliczeniowy) - organizuje tani transport międzynarodowy - udostępnia środki transportu lokalnego - prowadzi przejrzystą dokumentację rozliczeń - załatwia wszelkie formalności niezbędne przy zatrudnieniu - posiada ciekawe oferty pracy dostosowane do Państwa preferencji - posiada ważne certyfikaty, które są gwarancją rzetelności i wiarygodności.

Miejsce pracy: Holandia

Zadania:
  • praca przy pakowaniu oraz sortowaniu warzyw i owoców
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • kontrakt min pół roku (z możliwością przedłużenia),
  • dobre wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie,
  • ubezpieczenie,
  • transport lokalny,
  • tani transport międzynarodowy,
  • opiekę polskich rezydentów
  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie.

    OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O ZAREJESTROWANIE SIĘ NA NASZEJ STRONIE – www.tnsgroup.pl w zakładce „zarejestruj się”.

    PRACODAWCA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE ZGŁOSZENIA.

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16332 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.