Operatora koparko - ładowarki i koparki
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Operatora koparko - ładowarki i koparki

Poznaj pracodawcę

Baletowa 30
02-867 Warszawa
woj. mazowieckie
www.segi.pl

Operatora koparko - ładowarki i koparki - Ogłoszenie archiwalne

Praca SEGI-AT Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / Transport / Spedycja / Warszawa

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Diagnosta SKP SKP ODKRYTA mazowieckie

Java Developer MKS SYSTEMS mazowieckie

iOS developer MKS SYSTEMS mazowieckie

Specjalista ds. Działań Programowych (organizacja eventów) Manpower mazowieckie

Zastępca Kierownika Działu Techniki Eventowej Manpower mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Firma zajmuje się szerokim zakresem prac związanych z ochroną środowiska, geologią, hydrogeologią. Działamy na rynku geologii i ochrony środowiska od 1991 roku.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie prac ziemnych w zakresie budowy i montażu zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych. Praca na terenie Warszawy, możliwe delegacje.
Wymagania:
  • doświadczenie w wykonywaniu w/w prac,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stałą pracę,
  • możliwość szkolenia i zdobywania uprawnień.

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16275 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.