Operatora koparko - ładowarki i koparki
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Operatora koparko - ładowarki i koparki

Poznaj pracodawcę

Baletowa 30
02-867 Warszawa
woj. mazowieckie
www.segi.pl

Operatora koparko - ładowarki i koparki - Ogłoszenie archiwalne

Praca SEGI-AT Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / Transport / Spedycja / Warszawa

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Programista IFS IT KONTRAKT SP. Z O.O. mazowieckie

Analiza danych (języki obce) Manpower mazowieckie

Specjalista ds. Analiz i Sprawozdawczości Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa NIKE mazowieckie

Specjalista ds. Kontroli Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa NIKE mazowieckie

Recepcjonistka/Recepcjonista Work Service S. A. mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Firma zajmuje się szerokim zakresem prac związanych z ochroną środowiska, geologią, hydrogeologią. Działamy na rynku geologii i ochrony środowiska od 1991 roku.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie prac ziemnych w zakresie budowy i montażu zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych. Praca na terenie Warszawy, możliwe delegacje.
Wymagania:
  • doświadczenie w wykonywaniu w/w prac,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stałą pracę,
  • możliwość szkolenia i zdobywania uprawnień.

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16374 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.