Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
Cieśla Szalunkowy

Work Express Sp.zo.o.
Francja, Paryż
praca stacjonarna
6585 dni temu

Ogłoszenie numer: 19393, z dnia 2006-04-14

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Francja, Paryż

Nr Ref.: Nr ref. 5195/PP/CSZ

Opis stanowiska

- Szalunek stropów, sufitów, filarów w budynkach; - Wylewanie ścian z płyt betonowych w budynkach; - Umiejętność czytania rysunków technicznych; - Znajomość obsługi maszyn do betonowania; - Umiejętność wykonywania szalunków DOKI, PERI, BAUMA

Wymagania

- Wykształcenie w zawodzie wykwalifikowanego cieśli; - Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem w procesie rekrutacji; - Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku; - Doświadczenie we wznoszeniu i ustawianiu szkieletów konstrukcji w budownictwie;

Oferujemy

- Początek kontraktu: maj - Oferujemy ogranizację zakwaterowania; - Atrakcyjne wynagrodzenie