Opiekunka Osoby Starszej We Włoszech
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Opiekunka Osoby Starszej We Włoszech

Opiekunka Osoby Starszej We Włoszech - Ogłoszenie archiwalne

Praca Warszawskie Centrum Opieki / Włochy

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 19861, z dnia 2006-05-05

Warszawskie Centrum Opieki

Warszawskie Centrum Opieki jest agencją pośrednictwa pracy dla niań, opiekunek osób starszych, gospos oraz osób sprzątających

Opiekunka Osoby Starszej We Włoszech

Miejsce pracy: Włochy

 

Opis stanowiska

opieka nad starszą panią

Wymagania

Poszukujemy kobiety w wieku 30-45 lat z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą. Konieczne referencje lub numer telefonu do poprzedniego pracodawcy, odpowiedzialnej, grzecznej i bez nałogów ze znajomością języka włoskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Warszawskie Centrum Opieki posiada oferty pracy dla niań, opiekunek osób starszych oraz gospoś i osób sprzątających.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.