Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

górnik-elektryk pod ziemią- Ogłoszenie archiwalne

Praca Building Business Bridges Sp. Z.o.o / Praca fizyczna / Wielka Brytania / płn. Anglia

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 23915, z dnia 2006-10-11

Jesteśmy polsko-angielską firmą świadczącą usługi z zakresu pośrednictwa pracy u pracodawców zagranicznych. Działamy na rynku od 3 lat. Posiadamy Certyfikat nr 3137/1b

górnik-elektryk pod ziemią

Miejsce pracy: Wielka Brytania / płn. Anglia

 

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko: górnik-elektryk pod ziemią.

Wymagania

Doświadczenie - nieprzerwana praca na ww. stanowisku w ciągu ostatnich 5-ciu lat, wykształcenie kierunkowe, uprawienia do wysokich i niskich napięć, dobra znajomość języka angielskiego, niekaralność.

Oferujemy

zakwaterowanie, świadczenia socjalne,
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.