Zobacz więcej ofert pracy

Kurier

Siódemka S.A.
mazowieckie, Ciechanów, Ostrołęka, Płock, Radom, Warszawa, Siedlce
praca stacjonarna
3804 dni temu

Poszukujemy osób na stanowisko:

Kurier

Miejsce pracy: Ciechanów, Ostrołęka, Płock, Radom, Warszawa, Siedlce

SIÓDEMKA S.A. na rynku polskim działa od 1998 roku. Od 16 lat codziennie doręczamy dziesiątki tysięcy dokumentów i paczek na terenie całego kraju. Kilka tysięcy naszych pracowników w 40 oddziałach codziennie dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom Klientów. Zróżnicowany pakiet usług, wspierany przez zaawansowane interaktywne narzędzia zarządzania przesyłkami, jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego biznesu.

Więcej o nas znajdziesz na www.siodemka.com

Zadania:

Do głównych zadań osoby na stanowisku Kurier należeć będzie doręczanie i odbieranie przesyłek na podległym rejonie.

Wymagania:
  • działalność gospodarcza,
  • własny samochód dostawczy, osobowy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w ciekawej, rozwijającej się organizacji

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z procesem rekrutacji, prowadzonym przez Siódemka S.A., w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002r. nr 101 poz. 926 z późn. zm. Zgoda obejmuje również przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłości. Dane osobowe gromadzone w celu przeprowadzenia rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem Danych Osobowych jest Siódemka S.A. ul. Matuszewska 14, 03-876 Warszawa."