MAGAZYNIER - KIEROWCA
Jesteś tutaj:  Strona Główna » MAGAZYNIER - KIEROWCA

Poznaj pracodawcę

Szczęśliwa 46
80-176 Gdańsk
woj. pomorskie
tns.gda.pl

MAGAZYNIER - KIEROWCA - Ogłoszenie archiwalne

Praca TNS Sp. z o.o. / Architektura / Budownictwo / Geodezja / GDAŃSK

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Lider Sprzedaży Work Service S. A. pomorskie

Pracownik Produkcji - 10 zł na rękę /h Manpower pomorskie

sprzedawca- studentka BRAND Sp. z o.o. pomorskie

Pracownik Magazynu Manpower pomorskie

Team Leader Klient portalu Praca.pl pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 37361, z dnia 16-11-2007

Firma Handlowa w branży Budowlanej ( Systemy Dociepleń, Farby) zajmująca się obsługą rynku Trójmiejskiego.

Miejsce pracy: pomorskie / GDAŃSK

Opis stanowiska

- PRZYJMOWANIE TOWARU - WYDAWANIE TOWARU - BARWIENIE FARB

Wymagania

- UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE - MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT. C - ZNAJOMOŚĆ BRANŻY : SYSTEMY DOCIEPLEŃ, FARBY - UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

Oferujemy

- MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO - SYSTEMATYCZNE SZKOLENIA - PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ PRACY
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16316 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.