Zobacz więcej ofert pracy

MONTER

STAFF PARTNERS
mazowieckie, Słupno k/Radzymina
praca stacjonarna
5903 dni temu

Ogłoszenie numer: 39245, z dnia 2008-01-29

Nasz Klient, firma z branży reklamowej.

MONTER

Miejsce pracy: mazowieckie, Słupno k/Radzymina

Nr Ref.: ART/01

Opis stanowiska

Praca siedząco-stojąca, montowanie, wyklejanie, wycinanie gotowych elementów, kontrola jakości, pakowanie

Wymagania

Osoby sprawne manualnie, silne, gotowe pracować w weekendy, odpowiedzialne, chcące zdobywać nowe doświadczenia, chętnie osoby majsterkujące.

Oferujemy

- umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - ścieżkę kariery zawodowej

Poznaj

Staff Partners

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.