Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inspektor Nadzoru Elektrycznego

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5898 dni temu

Ogłoszenie numer: 40612, z dnia 2008-02-25

Klient BDI. Firma z branży produkcyjno-usługowej, zajmująca się dostarczaniem wody i odbiorem ścieków.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3099-08

Opis stanowiska

- bieżący nadzór nad jakością, terminowością oraz zgodnością z dokumentacją robót elektrycznych- przygotowywanie umów na wykonanie robót budowlanych w zakresie elektrycznym- analiza kosztorysów inwestorskich- opiniowanie i sprawdzanie dokumentacji technicznej- udział w odbiorach inwestycji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (instalacje elektryczne, budowlane)- uprawnienia wykonawcze w specjalności elektrycznej- praktyczna znajomość przepisów i procedur dotyczących procesu przygotowania oraz realizacji inwestycji w zakresie prac elektrycznych- doświadczenie na stanowisku inspektora nadzoru elektrycznego (min. 3 lata)- komunikatywność i otwartość na zmiany- dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie- atrakcyjne warunki zatrudnienia- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji- pakiet socjalny