Ogłoszenie numer: 40612, z dnia 2008-02-25

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.

Klient BDI. Firma z branży produkcyjno-usługowej, zajmująca się dostarczaniem wody i odbiorem ścieków.

Inspektor Nadzoru Elektrycznego

Miejsce pracy:

Nr Ref.: 3099-08

Opis stanowiska

- bieżący nadzór nad jakością, terminowością oraz zgodnością z dokumentacją robót elektrycznych- przygotowywanie umów na wykonanie robót budowlanych w zakresie elektrycznym- analiza kosztorysów inwestorskich- opiniowanie i sprawdzanie dokumentacji technicznej- udział w odbiorach inwestycji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (instalacje elektryczne, budowlane)- uprawnienia wykonawcze w specjalności elektrycznej- praktyczna znajomość przepisów i procedur dotyczących procesu przygotowania oraz realizacji inwestycji w zakresie prac elektrycznych- doświadczenie na stanowisku inspektora nadzoru elektrycznego (min. 3 lata)- komunikatywność i otwartość na zmiany- dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie- atrakcyjne warunki zatrudnienia- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji- pakiet socjalny
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Rekrutują z Praca.pl