Inżynier Budowy
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Inżynier Budowy

Poznaj pracodawcę

ul. Walki Młodych 78a
64-920 Piła
woj. wielkopolskie

Inżynier Budowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca P.B. THERMBAU J. Grabowski i wspólnik sp. jawna / Architektura / Budownictwo / Geodezja / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Serwis / Technika / Montaż / Piła

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Inżynier Jakości Hays Poland wielkopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 46763, z dnia 24-06-2008

P.B. THERMBAU J. Grabowski i wspólnik sp. jawna

Prężnie rozwijająca się firma działająca na rynku inwestycji budowlanych w wielkopolsce poszukuje do pracy młodą, ambitną osobę na stanowisko inżynier budowy.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Piła

Opis stanowiska

  • praca w bezpośrednim wykonawstwie
  • nadzorowanie prac
  • odbiór etapów robót
  • obmiarowanie prac

Wymagania

  • absolwent
  • inżynier budownictwa

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość zrobienia uprawnień budowlanych
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16176 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.