OSOBA DO PROWADZENIA OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO W BIESZCZADACH
Jesteś tutaj:  Strona Główna » OSOBA DO PROWADZENIA OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO W BIESZCZADACH

OSOBA DO PROWADZENIA OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO W BIESZCZADACH - Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Administracja biurowa / Kadra zarządzająca / Księgowość / Audyt / Podatki / Sprzedaż / Obsługa klienta / Turystyka / Hotelarstwo / Bieszczady

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Informatyk w Wydziale Rozwoju Edukacji i Administracji Kuratorium Oświaty w Rzeszowie podkarpackie

Starszy inspektor w Wydziale Inspekcji Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Rzeszowie podkarpackie

Starszy specjalista w w Punkcie przyjmowania próbek Zakładu Higieny Weterynaryjnej Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Krośnie podkarpackie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Organizator imprez turystycznych

Miejsce pracy: Bieszczady

Zadania:

  • prowadzenie ośrodka wypoczynkowego,
  • kierowanie pracownikami ośrodka,
  • realizacja planów,
  • zapewnienie właściwego funkcjonowania obsługi administracyjno-gospodarczej ośrodka,
  • prowadzenie naboru,
  • tworzenie ofert.

    Wymagania:
    • znajomość zagadnień turystycznych (obsługa ruchu turystycznego, prowadzenie naboru, marketing, tworzenie ofert),
    • znajomość zagadnień księgowych i ekonomicznych,
    • umiejętność kierowania grupą,
    • zdolności organizacyjne,
    • wiek do 45 lat.
    Oferujemy:
    • zakwaterowanie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • przyjazną atmosferę środowiska pracy,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  •  dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

    PRACA W BRANŻY

    Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

    Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16184 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.