Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
TRENER Rynek Biznes

Eurotel S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
5678 dni temu

Ogłoszenie numer: 50261, z dnia 2008-10-02

Eurotel S.A. jest firmą ogólnopolską. Główną gałęzią działalności firmy jest autoryzowane przedstawicielstwo operatora sieci Era. Obecnie posiada około 180 Autoryzowanych Punktów Sprzedaży na terenie całego kraju i podobnej wielkości sieć Autoryzowanych Doradców Biznesowych pracujących przy 9 Autoryzowanych Centrach Biznesowych. Eurotel jest jednym z największych dystrybutorów produktów "Tak-Tak" oraz "Heyah" dostarczając je ogólnopolskim sieciom sprzedaży, dystrybutorom i hurtowniom. Firma jest również właścicielem ponad 400 elektronicznych terminali doładowujących konta telefonów w systemie bezabonamentowym (pre-paid). W październiku 2006 roku Eurotel rozpoczął współpracę z ITI Neovision Sp. z o.o. w zakresie budowania i obsługi sieci Telewizji Nowej Generacji „n”. Obecnie obsługuje ponad 40 takich punktów sprzedaży. Eurotel jest firmą wiarygodną i niezależną finansowo, stanowiąc dowód możliwości osiągnięcia sukcesu w oparciu o 100% kapitał krajowy. W 2006 roku z sukcesem zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za organizację i koordynację szkoleń, dokonywanie oceny pracy nowych doradców, udzielanie wsparcia merytorycznego, aktywny "coaching".

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie - minimum roczne doświadczenie na stanowisku: doradca/konsultant/trener - umiejętność obsługi komputera - prawo jazdy kat. B - samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność - zdolności organizacyjne

Oferujemy

- ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w młodym ambitnym zespole - umowę o pracę na pełen etat - pakiet nieodpłatnych szkoleń - możliwość rozwoju