Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy

Delic-Pol S.A.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5602 dni temu

Ogłoszenie numer: 53282, z dnia 2008-12-15

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów cukierniczych na terenie kraju.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za pozyskiwanie nowych klientów detalicznych, jak również obsługę dotychczasowych na wyznaczonym obszarze.

Wymagania

  • komunikatywność,
  • zdolności organizacyjne,
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość obsługi pakietu office.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe wynagrodzenie miesięczne oraz premia prowizyjna od sprzedaży,
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
  • możliwość stałego doskonalenia zawodowego,
  • samochód służbowy, telefon służbowy.