Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Przedstawiciel Handlowy

Delic- Pol S.A.
Łódź, Łódź i okolice
praca stacjonarna
5511 dni temu

Ogłoszenie numer: 60292, z dnia 2009-03-18

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów cukierniczych na terenie kraju.

Miejsce pracy: Łódź, Łódź i okolice

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za pozyskiwanie nowych klientów detalicznych, jak również obsługę dotychczasowych na wyznaczonym obszarze.

Wymagania

- komunikatywność, - zdolności organizacyjne, - umiejętności prowadzenia rozmów handlowych, - prawo jazdy kategorii B, - znajomość obsługi pakietu office.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - stałe wynagrodzenie miesięczne oraz premia prowizyjna od sprzedaży, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - możliwość stałego doskonalenia zawodowego, - samochód służbowy, telefon służbowy.